Powołanie artystów i sympatyków tutaj
 • Witam wszystkich,

  I zwykle nie częściej na forum Jamendo gdzie widzimy wiele bezowocnych dyskusji i skarg, które nigdy nie zostaną spełnione. To powiedziawszy, chciałem poinformować, że wielu z nas, zmęczony tym dysfunkcyjnej Jamendo ust pozostaję grzeczny) obecnie znajdują się na http://restorm.com/~~pobj. Każdego dnia wielu artystów migrować tam najlepiej z ich muzyki i nie tylko zalety: niesamowity dźwięk (można pobrać w formacie mp3 lub FLAC), strony przytulnych, jasnych, szacunek dla albumów i artystów, możliwość pozostawienie komentarzy do budowania relacji, otrzymają automatyczne alerty z Twoich ulubionych artystów ... Można również połączyć filmy, zdjęcia.Kompletna strona rzeczywiście.

  Osobiście opuściłem moich albumów na Jamendo, przez szacunek dla tych wszystkich, którzy złożyli widgety na swoich blogach, ale zatrzymał się tam jechać i nie będę dodawać więcej muzyki. Jeśli znasz moją pracę lub jeśli chcesz się dowiedzieć, proszę mnie wspierać tutaj: http://yvalain.restorm.com/~~dobj. I właśnie opublikował nowy album, który nie jest dostępny na Jamendo.

  Poza tym chciałem Ci mnóstwo wiedzą, że właśnie stworzył nowy album CIRE de Sacub który jest dostępny tutaj: http://sacub.restorm.com/albums/36694~~HEAD=dobj, bardzo oryginalna, emocjonalna, głęboka muzyka, współczesny styl barokowy z instrumentów klasycznych, głosów i chórów. Jest to wielkie wydarzenie w moim życiu jako artysta i że z CIRE. Osiem miesięcy intensywnej pracy, w której stawiamy całą naszą energię i wszystkie nasze serca. Mamy nadzieję, że ta praca spełnia swoją publiczną i wzywam was przyjść przesłuchać, pobrać, udostępnianie i komentowanie.

  Musical przyjaźń
  yvalain@laposte.net

  (tłumaczenie google)