konieczne funkcje
  • il en a de la chance ton fils !

jamais eu la chance de voir JB en vrai :-(

donc j'enchaine les concerts de maceo pour me rattraper ! tu l'as déjà vu / emené voir à ton fils ? ;-) s'il est saxophoniste ca devrait bien lui plaire !
  • Witam,
    chciałbym zaproponować 2 niezbędne moim zdaniem funkcje:
    1. zapamiętywanie języka - przy każdym wejściu na stronę muszę zmieniać język na polski. Trochę to uciążliwe;
    2. edytowanie własych recenzji - często w teksty wkradają się jakieś literówki, lub inne błędy jak na razie nie ma żadnej możliwości poprawy.

pozdrawiam:cool:,
    Paweł
  • 1. u mnie nei ma z tym problemu :] pogrzeb w opcjach może ;)
    2. to samo co powyżej.
  • 1. wystarczyło dodać do zakładek link z /pl/ na końcu :surprised:
  • Albo może trzeba dodać w przeglądarce domyślny język? Spróbuj. W Firefoksie mogę podpowiedzieć jak to zrobić, ale w innych też chyba się da.
  • mi włącza się język polski automatycznie - nic nie ustawiałem. Mozilla Firefox 2.0 (beta). adres nawet wpisywany bez /pl. Może to kwestia identyfikacji przeglądarki (np. zablokowanej na Twoim kompie?)
  • [quote=melon]mi włącza się język polski automatycznie - nic nie ustawiałem.[/quote]W nagłówku wysyłanym do strony przeglądarka przesyła preferowany język. W Firefoksie i w Operze (wersja międzynarodowa) podczas instalacji zazwyczaj ustawiany jest język domylny windowsa. Nie wiem jak to wygląda w innych przeglądarkach.
    [quote=melon]adres nawet wpisywany bez /pl.[/quote] Strona główna Jamendo automatycznie dopisuje /język właśnie na podstawie ustawienia przeglądarki.