Moderacja albumow
  • piednez said:
    Que feriez vous si vous deviez séduire la belle Amélie ?

Le coup de la panne, mais faut pas qu'on soit devant une agence Renault, ça marche pas.

Faut que j'arrête de regarder la pub, ça ne me réussi pas :wink:
  • Wrzucilem juz dobry tydzien temu 3 swoje starsze albumy pod rzad (niedlugo bedzie nowy), jeden sie pojawil a reszta nic ... czas oczekiwania to podobno do 5 dni a tu cos nic sie nie dzieje ... ktos wie moze dlaczego to tak dlugo trwa? :shocked:
  • Tu nie, pytaj na forum angielsko- albo francuskojęzycznym.
  • to znaczy ze nie ma zadnych polskich moderatorow jeszcze? :/
  • W każdym razie mnie o nich nic nie wiadomo -- myślę, że zwyczajnie ich nie ma... :sad: Ktoś chętny do zajęcia się komunikacją między polskojęzycznym forum a ekipą serwisu?
  • tragicznie idzie dodawanie tych albumow po prostu ... porazka :| nie po to wrzucilem tutaj swoje kawalki zeby teraz miesiac czekac na publikacje starych albumow skoro lada dzien bede mial calkiem swiezy do podrzucenia i co - po pol roku sie pojawi? :|
  • Mamy na to tyle samo wpływu co ty... Jeszcze raz proponuję zgłosic to na odpowiednim forum.
  • ja czekam dokladnie 2 tygodnie :cry:
  • A zgłosiłeś na wyżej wspomnianym forum? Bo płacz tutaj na pewno nic nie da... :devil:
  • A propo moderacji albumów... Jak dodać do albumu teksty, albo zmienić piosenkom nazwy??? Ja mam tylko w panelu admina:
    * Edytuj gatunki muzyki
    * Zmień licencję
    * Mask/Unmask/Delete album

A co z resztą? A pierwszym razem ten panel wyglądał nieco inaczej...
    Zgłupiałem już...
  • Yaseck, nie wiem czy dalej masz ten problem, ale ja teraz widziałam jak to wygląda. Wejdź w twój panel administracyjny, tam masz "Edytuj tytuły utworów oraz tytuł albumu" gdzie możesz dodać teksty.
    pozdrawiam