Integracja z jakimś odtwarzaczem
  • I think the father of ambient music is Eric Satie. Brian Enos "Discreet Music" can be compared with the Rosicrucian phase of Saties Work (For example the "Vexations"). Compare Satie's "Vexation" and Enos "1/1"...
  • WITAM
    W systemie operacyjnym linux można zainstalować sobie odtwarzacz rhytmbox, który można zintegrować z serwisem jamendo. A znacie może jakieś rozwiązanie dla windowsa? Z góry dziękuje za info!
  • fajnie by było, jakby dało sie to zintegrować z winampem ;-)
  • A ja mam takie pytanie czy jest wtyczka do amaroka bo rhytmbox raczej mi się nie podoba :(
  • Niestety, jedyny skrypt jaki kojarzę dotyczy wyłącznie tekstów piosenek - Jamendo lyrics
  • w Amorku bedzię integracja z jamendo, a jeżeli jesteś Windowsowym chłopakiem to amaraok pod windowsa tez ma być, z tego co wyczytałem na jakieś stronie ale dopiero w wersji 2.0 a obecnie wyszła 1.4.6; jakby ktoę miał jakis plugin to niech się odezwie.
  • Wtrącę tylko tak na marginesie - Totem 2.16.5 (Linux) - jest odtwarzaczem stworzonym w oparciu o liby GStream i nie sklamie twierdzac ze nadaje sie idealnie ;) [sam go uzywam do odtwarzania muzyki wprost z jamendo czy dowolnej stacji radia internetowego]
  • Kiedyś mogłem odtwarzać muzykę z jamendo poprzez otworzenie playlisty na moim odtwarzaczu (aimp) teraz nie mogę znaleźć tej funkcji. Pomoże ktoś?
  • Od wczoraj mozna odtwarzacz z wlasnym odtwarzaczem: moj profil> edycja preferencji