słaba jakość nagrań
  • Witajcie, jestem nowy, mam pytanie:
    -Mianowicie czy sądzicie, że jeśli są artyści którzy tworzą muzykę, ale owa muzyka jest słabej jakości [np. słychać szumy, dźwięk jest "płaski"] lub muzyka jest czysto amatorska [np. występuje tyko jeden instrument, wolaklista nie ma super wspaniałego głosu] to czy można umieścić tą muzykę na jamendo? Czy raczej nie powinno się by nie "zaśmiecać" zasobów wysokiej jakości, zasobami jakości słabej? jak Wy to widzicie?
  • Uwazam ze niezaleznie od profesjonalizmu artysty nalezy publikowac swoje dziela. Kto inny ukierunkuje na odpowiednia sciezke jesli nie inny artysta (bardziej doswiadczony) swoimi komentarzami badz wskazowkami dotyczacymi wyzej wymienionych zagadnien.
  • Dobrze powiedziane. Inną sprawą jest natomiast zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności serwisu - użytkownik mało zainteresowany amatorskimi "wypocinami" powinien mić możliwość możliwie skutecznej filtracji. A jeszcze inną sprawą jest to, że na dzień dzisiejszy ja zwyczajnie nie widzę takiej możliwości :smile: Jamendo jest skazane na chaos.
  • no właśnie to mnie boli żę masz rację, ciągle się zastanawiam nad udostępnianem dzieł typu: "nagrywane przez mikrofon od komputera" sądzisz że warto udostępniać w tym serwisie utwory w takiej grupie jakościowej? bo szczerze, to jest troche żenada [wiem bo sam nagrywam tak, nie stać mnie niestety na mikrofon lepszy i ogólnie sprzęt...o studiu nawet nie marzę] :cry::sad:
  • To może spróbuj gdzieś wypożyczyć mikrofon lepszej jakości i dopiero nagraj swoje utwory, bo przez mikrofon komputerowy to faktycznie będzie żenada. Skończy się na tym, że dostaniesz kiepskie recenzje nawet jeśli utory same w sobie nie będą złe i będzie Ci wstyd.
    Spróbuj odwiedzić jakiś pobliski ośrodek kultury. Sądzę, że znajdą się osoby, które zechcą Ci pomóc i może nawet udostepnią jakieś studio. Marzenia się spełniają tylko trochę odwagi trzeba.
  • poprostu dajcie z siebie wszystko i już :)