Wordpress
  • [quote=chefgeorges]je m'adresse aux membres du jury : dites moi quand vous pensez avoir tout écouter et pouvoir décider d'un vote. [/quote]
    définitivement pour le 15 janvier!:bigsmile:
  • Czy ktoś orientuje się, jakie mamy perspektywy, żeby działał wreszcie kod, pozwalający wkleić odtwarzacz Jamendo do blogów Wordpress'a?:cry:
  • A na czym polega problem konkretnie? Bo generalnie odtwarzacz da się wkleić gdziekolwiek, chyba, że wordress ma jakieś specjalne wymagania, nie wiem nie używałem, choć wydaje mi się, że na kilku blogach napędzanych WP widziałem odtwarzcacze we wpisach.
  • Przepraszam, że tak późno, ale rzadko zaglądam tu na forum.
    Problem wygląda tak, że po wklejeniu do wpisu odpowiedniego kodu - nic się nie wyświetla, a jak potem otworzę ten wpis, żeby spojrzeć, co tam się stało, to kodu Jamendo albo w ogóle w nim nie ma, albo w którejś wersji (próbowałem już różnych sposobów) zmienia go w jakiś chyba jednolinijkowy tag. Wiem, że to żaden konkret - zostańmy przy tym, że nie umieszcza odtwarzacza we wpisie, a kod wycina.
    Zresztą zaapelowałem już do supportu WP o widgeta, który dawałby obsługę J, nie tylko ja jeden miałem taki pomysł to może dodadzą.