Zyski z reklam - wirtualne konto Jamendo - jak wypłacić?
  • What about free?Tell your story...
  • Jestem zapisany w programie zysków z reklam, mam już kilkadziesiąt euro widniejące na "wirtualnym koncie Jamendo" tylko nie widzę opcji żeby to przesłać np. na paypal? Jak mogę korzystać z uzbieranych środków? Bo dopóki są na tym "wirtualnym koncie Jamendo" nie mogę nic z nimi zrobić, a nigdzie nie ma o tym info ... :neutral:
  • AFAIK pieniądze są przesyłane w chwili kiedy uzbiera się 100 lub więcej ... czyli musisz jeszcze ciut poczekać.
  • tzn. jeśli próg 100e zostanie przekroczony to zostaną automatycznie przerzucone na konto paypal? i mam nadzieję wystarczy do tego posiadanie standardowego konta a nie paypal business?
  • Dzień dobry, więc to tak. Jeśli ten próg jest przekroczony, pieniądze zostaną przerzucone na twoje konto paypal normalne, nie jest potrzebne paypal business. Ale ponieważ transakcja nie jest automaticzna, czasami może zdarzać że przelew się spóżni. Wtedy piszcie nam maila że macie już ponad 100 euro na waszym koncie wyrtualnym i robimy resztę jak najszybciej.
  • do kogo dokładnie napisać tego maila ? :wink:
  • Teraz zostalo to zautomatyzowane, wiec jezeli masz juz tyle na swoim koncie to powinienes niedlugo dostac pieniadze. ale w razie czego trzeba pisac maila po angielsku do Amelie