Problemy z Jamloader
  • That's great - I will listen to it tomorrow - uh - my time!
    thanks
  • Witam
    Mam pytanko w zwiazku z Jamloaderem. Chciałem dzisiaj wysłac nowe utworki a tu komunikat ze trzeba uaktualnic programik do wersji 2.0rc5 ktora juz mialem zainstalowaną. Oczywiscie posluchalem , ladnie odinstalowalem usunalem wszystko (chyba) z rejestrów, zainstalowalem jeszcze raz i dalej ten sam problem. Czy ktoś go może rozwiązal? Zgóry dzieki.
  • Oki, wszystko jasne, okazało się, że jest jeszcze nowsza wersja 3.0.2.
    Koniec tematu
    Pzdr
  • Wersje 3.0.2 sciagnalem, odpalilem, ale extracting 1 tracka caly czas pokazuje 0%. Probowalem tez na macu - tam z kolei wywala jakis error podczas kodowania.
  • 3.0.3 też nie działa. Natomiast JamLoaderWeb na macu w końcu wszystko przesłał, ale gdzieś po drodze bardzo straciła na tym jakość - słychać to choćby po tak jakoś szeleszczącej perkusji:(( Nie wiem, może słucham po prostu prewki?
  • a ja dziś zrzuciłem płytkę i cala jest na przyśpieszonych obrotach. Co z tym zrobić?
  • mysle ze to sa prewki tylko...:confused:
  • hej,
    sa problemy z jamloaderem, test nowej wersji jest w toku, trzymajcie sie!

a tymczasem jamloaderweb, albo poczta, jesli jest bardzo pilne (dla nas reczne uploadowanie waszych CD to zaden problem, ale dla was moze nie najlepsze rozwiazanie przyslac CD poczta...)
  • Jamloader pełny robactwa. Ja mianuję zewnętrznego gracza:wink:
  • ljmudit said:
    Jamloader pełny robactwa. Ja mianuję zewnętrznego gracza

LOL... Wanna know what you wrote? :bigsmile:
  • [quote=marac]LOL... Wanna know what you wrote?[/quote]
    I know:bigsmile:
  • ljmudit said:
    I know

I doubt it... You know what you wanted to write. And I can tell you what you wrote. :tongue:
  • [quote=marac]I doubt it... You know what you wanted to write. And I can tell you what you wrote. [/quote]

I wanted to write JAMLOADER is SHIT, I PREFER EXTERNAL PLAYER:bigsmile:

Przyjaciel: weronika polski moderator? :confused:
  • ljmudit said:
    I wanted to write JAMLOADER is SHIT, I PREFER EXTERNAL PLAYER

I know what you wanted. The result was quite different, though.
    And not "shit", but "full of bugs".

Tak, Weronika jest polskim moderatorem.
  • [quote=marac]Tak, Weronika jest polskim moderatorem.[/quote]
    :bigsmile:
  • I know you're curious, you just don't want to admit it. :fierce:

You wrote:

"Jamloader full of insects. I'll designate a competitor from the outside." :bigsmile: :fingersear:
    Only "Ja" and "pełny" were correct.
  • LEC sucks then:fierce::sad:
  • [quote=marac]"Jamloader full of insects. I'll designate a competitor from the outside.[/quote]
    :shocked:
  • ljmudit said:
    LEC sucks then

Moreover, "mianowac" never ever could mean "to prefer". Even in slang, a different context or figuratively. These words have nothing in common in Polish. So it's the obvious translator fault. "I prefer" would be "wolę" in this context, could be also "preferuję", even "wybieram", but never "mianuję". :bigsmile:
  • ljmudit said:
    :shocked:

Told ya! :smoking:
  • If you paid for this translator, you should ask your money back... :devil:
  • [quote=marac]If you paid for this translator, you should ask your money back... [/quote]

nope FREE:bigsmile:
  • I should have guessed...
    "Free" means "crappy". Take free music for instance. :devil:
  • u mnie dalej nie dziala ten jamloader 3.03...
    to znacze morzena wyslac, ale pozniej nie moge wybrac licencja itd...
    czekam...czekam...i nic...:confused:
  • mi też coś nie chce iść. załadowało i na tym koniec. nawet ikonka "utwórz nowy album z tymi utworami" po najechaniu wyświetla adres strony na której sama widnieje. czyli w koło macieju.
  • Witajcie
    U mnie wogule sie nie uruchamia JamLoader w wersji exe - zero błędów, zero procesu w systemie (mam XP) :cry:
    Musze uploadowac po www :/