kto popełnił tego maleńkiego JamPlayera?
  • I have not been receiving in my private mail box any of the private mails sent to me, for several days.
    I have checked my "Edit Your Data" configurations : everything is all right, my personal mail address is filled in.

On the other hand, I start receiving recommendations (in my private mail box). So nice to see it work again !
  • Jestem tu dopiero od niedawna i jeszcze nie rozumiem wszystkiego co się dzieje na tej stronie. Ale kiedy ostatnio tu byłem to JamPlayer wydawał mi się większy, bardziej przejrzysty i miałem z niego łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych mi rzeczy. Dzisiaj budzę się, odpalam muze i widzę takie coś: małe, biedne, pomarańczowo-białe okienko z małymi guziczkami, znikomą ilością opcji i pomniejszoną na tyle ile się da liste odtwarzania. Do tego często zacina się mi gdy odsłucham całą liste i muszę na nowo odpalać.
    Czy nie można jakoś przywrócić tego lepszego? U mnie działał bez większych problemów.
  • Szczerze mówiąc, mam bardzo podobne odczucia jak kolega którego post wisi powyżej. Tamten JamPlayer był świetny, natomiast ten jest... do nosa. No i oczywiście takie samo pytanie - czy jest możliwość aby przywrócić stary odtwarzacz ?