Odpowiedzi do recenzji użytkownika Necris69
  • Necris69 said:
    http://www.jamendo.com/pl/album/97308/review_detail?review_id=368968
    Po raz kolejny nie mam się do czego przyczepić jeśli idzie o produkcje DSW ... Jest świetny dźwięk, jest doskonała produkcja, jest nienaganny mix... Jest pięć świetnych utworów, a ostatni "Hypnotyzajer ... " położył mnie całkowicie (znając album DSW pod tym tytułem spodziewałem się czegoś zupełnie innego)... Gratuluję kolejnej super produkcji!

Powiem Tobie, że jest wielu rozczarowanych tym albumem, nie zawsze uda sie trafić w gusta wszystkich, ja uważam że muzyka na tym "wydawnictwie" ,moze nie cała ale jest dosyc kojąca, część to lekki dark.
    Umówmy się, że nie będziesz już dawał 10, ok ? :devil:
  • Ok, masz jeden album na minimalna notę: "Czarny kwiat ... " ... Zjadę go koncertowo, bo było nie było połowa tej płyty to - jak mawia moja Pani "cholerne buczenie" ;) Pzdr - K.
  • I to mi sie podoba, obiektywnie musi być !
  • Stary, ja jestem obiektywny, to Ty wstawiasz za dobre pozycje... Wrzuć czasami jakiegoś gniota do sponiewierania:bigsmile: A z "Czarnym.." się rozprawię, masz jak w banku... 3maj się - K.
  • Trzymam za słowo ;):wink:
  • a ja sobie slucham i slucham ;) a w gusta innych nie trafiaj niech twoja muzyka cieszy ciebie to najwazniejsze.pozdrawiam
  • Uważaj słuchanie tej muzy powoduje wypadanie włosów:devil: