Fajna strona, ale !!
 • Jestem nowy, może nie umiem się poruszać po stronie, ale brak mi działu "EFEKTY DŹWIĘKOWE" - to znaczy eksplozji, strzałów z pistolety- karabinu maszynowego, bicie szkła, efekt wypadku samochodowego itp.
  Ja nie jestem muzykiem, ale człowiekiem który dla celów prywatnych - za darmo robię takie nazwijmy foto-filmy , dla siebie i dla znajomych !!
  Robiłem taki foto- film, jak jedna koleżanka z pracy /nie mojej/ , dostała jeden z prezentów WIBRATOR !!
  Szukałem na wielu serwisach , dźwięk wibratora - znalazłem, ale na amerykańskich serwerach, a przecież można by było stożyć na własnych, nazwijmy krajowych.
  Przez dwa dni słuchałem różnych utworów, różnej muzyki - bo dowiedziałem, się o tej stronie z "TVN TURBO" - ale żadnych takich efektów dźwiękowych - NIE MA !!!

  Słuchałem wiele utworów, na tej stronie i wiem że Ci co publikują różne utwory, dysponuje różnego rodzaju, syntezatorami / znane mi nazewnictwo z lat 80-tych/ i one mogą obecnie wiele więcej niż ja sobie mogę wyobrazić !!

  Ale takie proste dźwięki:wybuch, pękająca szyba, strzał, uruchomienie SYRENKI 105, czy inne - tego w świecie dźwieków jest bardzo dużo, na tej stronie "JAMENDO " nie ma !!

  Może czas wprowadzić dział , "EFEKTY DŹWIĘKOWE " !!

  Na zakończenie, wszystkim, zaznaczam wszystkim dziękuje za publikację różnych utworów i pozwolenie, na użycie go i cięciu, wyciszeniu wcześniej itp
  bo to jest ważne jak ktoś robi sobie czy znajomym fil, foto-film .
  Do dnia dzisiejszego wykorzystywałem rózne utwory muzyczne, ale nigdy nie publikowałe - tylko znajomi, rodzina dostawała filmy, foto-filmy na DVD, lub CD !
  Bo bałem się o prawa autorskie, przykładowo " MAREK i WACEK" .
  Teraz pobierając muzykę z Waszej strony wiem,że mogę wmontowaną w mój film opublikowac na różnych serwerach - dziekuję !!
  ZDKMiM SZCZECIN, POLAND
 • Chyba nie do końca zrozumiałeś ideę tej strony. Na Jamendo ludzie publikują swoje dokonania muzyczne, a nie sample i loopy. Takich stron jak szukasz jest multum: i darmowe i płatne. A, no i Jamendo jest francuskie a nie krajowe.
 • Yaseck said:
  Jamendo jest francuskie a nie krajowe.

  Jak cos to juz luksemburska firma...
  :wink: