Problem ze statystykami
  • Hej! Od pięciu dni od wstawienia na moim nowym albumie w okienku "Informacje o albumie" dla pozycji -odsłuchania-, -pobrania-, -listy odtwarzania- itd widnieją same "0", pomimo, że wielu już odsłuchało ten album i przypisało do list odtwarzania...Jedynie ilość komentarzy zgadza się z faktyczną liczbą recenzji...Czy ktoś wie, w czym jest rzecz? A może to normalne zjawisko na Jamendo?
  • To niestety normalne zjawisko na Jamendo. Jedyne co pozostaje, to się z tym pogodzić.

"Jedynie ilość komentarzy zgadza się z faktyczną liczbą recenzji" - to i tak masz komfortowo. U wielu artystów to też jest rozjechane. :)
  • Właśnie co album został ukryty...nic nie rozumiem z tego...jeszcze po południu był, a teraz nie jest publicznie widoczny! Jakieś jaja normalnie się tu dzieją...mam wrażenie, że pomimo, iż mam wszystko w panelu administracyjnym, i mam tam możliwość zarządzania swoimi albumami, to tak naprawdę nic nie mogę zrobić! (?)
  • Zgłoś to na GetSatisfaction. Polskiego forum raczej nie czyta nikt z obsługi.