• Wiem że gdzieś to na stronie jest ale za cholere nie mogę się połapać. Chce wykorzystać utwór z Jamendo w filmie krótkometrażowym poniżej 15 minut. Nie jest to film komercyjny robie go sam z własnego budżetu etc. Jestem studentem Szkoły Filmowej, ale mam zamiar wysyłac go na konkursy. Zapytałem autora na facebooku o pozwolenie i dodałem też że nie mam siana. Powiedział że nie ma problemu ale dodał żebym zapoznał się ze wszystkimi krokami Creative Commons. Możecie mi podpowiedzieć o jakie kroki konkretnie chodzi. Bardzo mi zależy proszę o odpowiedź na maila yesicancrew@gmail.com Będę bardzo wdzięczny.
  • Nie wiem o co chodziło Twojemu autorowi; jak stosuje się licencje CC najlepiej sobie poczytaj u źródła: http://creativecommons.pl/
    Skoro dał Ci osobistą zgodę na użycie w opisany przez Ciebie sposób, to sądzę że Cię już nie interesuje nic poza uznaniem autorstwa i ewentualnie SA (tzn. nie obchodzą Cie ewentualne komponenty NC i ND).

I porada natury ogólnej: proszenie na forach o odpowiedź na adres e-mail jest niekulturalne i jest bardzo skutecznym sposobem na NIEotrzymanie jakiejkolwiek odpowiedzi (nawet na forum). Że też trzeba tak podstawowe rzeczy wyjaśniać studentowi...
  • Dzięki wielkie.