Płyta do testowania sprzętu
  • Witam. Mam na imię Piotrek i właściwie pierwszy raz udzielam się tu na forum, choć kilka recenzji na jamendo zdarzyło mi się popełnić.

Na moim forum o audio na którym się udzielam padł pomysł zrobienia nieoficjalnej płyty, która będzie wspólnym mianownikiem dla wszystkich (np. podczas pisania recenzji sprzętu) na której będzie można testować sprzęt. Po długich rozmowach praca stanęła w miejscu. Ogólnie nie było za ciekawie, różnice zdań, brak zasobów w postaci odpowiedniej muzyki sprawiły że właściwie wróciliśmy do początku.

Postanowiłem odbić trochę od towarzystwa i zrobić (dzięki darmowej muzyce z jamendo) bardziej oficjalny krążek służący wyżej wymienionemu celowi.
    Na jamendo jest tyle muzyki, że tego nie ogarniam. Dlatego tu piszę z prośbą o waszą pomoc.

Myślę o 12 utworach - różnych wykonawców, różnych gatunków - taki przekrój. Chciałbym abyście pomogli mi dobrać te gatunki do tej płyty i konkretne utwory. Chodzi o "najlepiej zrealizowane" utwory, które można tu znaleźć na których testowanie sprzętu ma sens.

Jeśli uda nam się tutaj stworzyć taką listę to napiszę do twórców z prośbą o zgodę na wykorzystanie swoich prac i udostępnienie .wav/.flac . Zrobię z tego płytkę i okraszę ją okładką i jak będą osoby zainteresowane to chętnie ją udostępnie.

Bardzo liczę na waszą pomoc i szczerze dziękuję za każde słowo.

Pozdrawiam,
    Piotrek
  • Poszukaj tego co polecają ludzie na blogach np.
    http://ccm.blox.pl/html