certyfikat wysłany mailem
  • Czy certyfikat wysłany mailem.( Skan z podpisem ) jest akceptowany? Czy trzeba wysłać go faksem? A może najlepiej pocztą?
    Piszę ,bo wysłałem go na maila i nie mam potwierdzenia. Album ,który wysłałem jest wgrany,lecz nie jest widoczny na stronie.. jest informacja:"Twoja muzyka ukaże się dopiero po otrzymaniu przez nas certyfikacji." Czy certyfikat wysłany mailem,nie mógł być dostarczony? mail idzie tak długo jak list tradycyjną pocztą ?
    Martwie się tym trochę bo przecież wysłałem tam swoje dane. I nie jest określone to w ciagu ilu dni ukazę sie album ( chodzi o ten pierwszy).
    Może ktoś miał podobną sytuację . Ile czekał na wystawienie pierwszego albumu ,po przesłaniu certyfikatu mailem?
    Podzielcie się ta informacją proszę.
  • Ja również wysłałem certyfikację na e-mail 3 dni temu i do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi, a nowy album który jest na moim profilu jeszcze nie jest dostępny - miał być dostępny po certyfikacji.

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam Axoex.
  • W moim przypadku, gdy wysylalem pierwszy certyfikat w 2010 r. certyfikacja zakonczyla sie pomyslnie po ok 1-2 tygodniach dopiero. Radze Wam uzbroic sie w cierpliwosc.
    To samo dotyczy wyplaty za sprzedane licencje. Ok 1,5 miesiaca czekania az zrobia przelew na PayPala.

Ps. Certyfikacje wyslalem w 2010 mailem, i wczoraj musialem wyslac nowa certyfikacje (tez scan poszedl mailem), poniewaz zmienily sie warunki prawne.

Pozdrawiam,
    Bielebny
  • Wlasnie dokonano "walidacji" mojego certyfikatu, co trwalo kilka dni zaledwie. Od czwartku do dzisiaj. Mozliwe, zed certyfikacja przebiega zgodnie z rankingiem artysty, bo u mnie to szybko wskoczylo